Tatala Faitoto'a Hydraulic GYKM-10100
Fa'amatalaga Pupuu:
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'ailoga o Oloa
Fa'ata'ita'iga: GYKM-10/100 Tatala Faitoto'a Hydraulic
Fa'ata'ita'iga:GYKM-10/100
Talosaga:
Fa'amatalaga Fa'apitoa
Malosiaga Fa'asalalau
10tone
Lautele
100mm
Mamafa Fa'agaioiga
63MP
Tele o le Paipa
Umi: 3 mita
Lapoa i fafo: 13.5mm
Lapoa i totonu: 5mm