RXR-YC25000BD O le ausa e tineia ai le afi ma le robot e siaki ai le asu e tete'e i le pa.
Fa'amatalaga Pupuu:
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'ailoga o Oloa
Aotelega o oloa
Lautele o le fa'aoga
Lavea'i o le Afi i Kamupani Tetele o le Suau'u ma Kemikolo
E iai kesi mu, tafega vai, atonu e iai se pa i le siosiomaga o le laveaiga
Lavea'i i le siosiomaga o le asu, kasa oona ma kasa fa'aleagaina
Uiga o oloa
1.★ Fa'aaogāina o le Asu
2. Iloa o ★ kasa oona ma kasa fa'aleagaina
8 kasa ma le 2 fa'asologa o le siosiomaga
3.★ malosi e toso ai: N 6500
4.★ Avanoa i le Robot Network Cloud Platform
Fa'ailoga fa'apitoa autu
4.1 Robots:
1. Igoa: Robot e iloa ai le asu afi
2.Fa'ata'ita'iga: RXR-YC25000BD
7.Power: Eletise, maa lithium ternary
8. Tele: umi 1964 mm × lautele 1298 mm × maualuga 1543 mm (O lenei parakalafa e ogatasi ma le lipoti asiasiga a le Nofoaga Autu mo le Vaavaaiga ma le Asiasiga o Meafaitino Mu a le Atunuu)
9. Lapo'a o le ta'avale: 2130 mm (O lenei parakalafa e ogatasi ma le lipoti o le asiasiga a le Nofoaga Autu mo le Va'ava'aia ma le Su'esu'eina o le Tulaga Lelei o Meafaigaluega Afi a le Atunu'u (CNPC)
10. Mamafa: ≤ kg 870
12.★ mamao toso :≥100 m (toso fusipa'u vai atoa DN80 e lua))
13. Saosaoa o le savali: 0 ~ 1.36 m / s, Suiga o le saoasaoa e leai se laasaga e pulea mamao
16. Maualuga i luga: ≥250 mm (O lenei parakalafa e ogatasi ma le lipoti o le asiasiga a le Nofoaga Autu mo le Vaavaaiga ma le Asiasiga o Meafaitino Mu a le Atunuu)
17.★ le mamao mai le eleele :194 mm (O lenei parakalafa e ogatasi ma le lipoti o le asiasiga a le Nofoaga Autu mo le Vaavaaiga ma le Su'esu'ega o Meafaitino Afi a le Atunu'u (NCQPC)
18. tulimanu fa'amautu i autafa: ≥45°
19. Umi o le savaliga: ≥ h 2.5
20.Olaga Atoa: ≥10 itula
22. Mamao o le fesiitaiga o vitio: 1500 m
28. Nofoaga e Pulea ai: Nofoaga e Pulea ai Mea Fa'atekinolosi Fa'afuainumera e Ufiufi i le Lima
4.2 Faiga e alu ese ai le asu mai le robot:
1. Masini Fa'asu'u: Masini Fa'asu'u Redel
2.★ le aofaʻi o le ea: m³/h 25,000
3.★ tulimanu :-3~16°
4.★ Masini e Fa'amamā ai le Asu Maualuga CITIC: mm 1210
5. Mamafa o le galue: 1.0 ~ 1.2 MPa
6. Feso'ota'iga vai: DN80 fa'apipi'i vave Iapani
7.★ Faiga o le Avetaavale: Avetaavale i le Vai
8.★ tafega maualuga o le vai: 620 lita/min
4.3 Faiga su'esu'e a le robot:
2. Maualuga o le si'itia o le ★ tulaga si'i e tete'e atu i le pa: maualuga muamua: 1326 mm, maualuga si'itia 2133 mm
CH4: VOL 0-100 pasene
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Va'aiga o le vevela: -25°C i le 60°CC
Vaega o le susū: RH i le 90 pasene RH 0 pasene
4.4 Fa'alogoina o vitio ma leo e ala i le robot:
3. Pikesi o le meapueata: miliona ata HD, iugafono 1080 P, tulimanu lautele 60°
4.★ Tulaga Puipuiga o le Mea Pueata: IP68
5. Manaʻoga faʻapitoa mo le mauaina o leo: mauaina mamao o le leo o le fanua, faigofie ona malamalama i le tulaga o tagata ua maileia, mamao e piki ai le leo e 5 mita, vaega o le leo e 20 Hz ~ 20 kHz, maaleale ≥40 dB
4.5 Fa'atulagaga o le masini fa'atonutonu mamao
1.Fua: 410*310*70 mm (Leai se maualuga o le rocker)
2. Mamafa atoa: kg 6.5
4. Fa'avae o le faiga fa'atonutonu: faiga fa'aoga o le window7
5. Itula o le galuega: 8 itula
10. Pulea le Su'esu'ega o le Si'itia o le Faiga: Ioe, Su'i o le Toe Setiina o le Tagata Lava Ia
11. Suiga Vitio: Ioe, Suiga o le Toe Setiina o le Tagata Lava Ia
12. Pulea le galuega toso otometi: Ioe, ki o le setiina o le tagata lava ia
13. Galuega pulea moli: ioe, ki o le setiina o le tagata lava ia, tali lokaina e le PC
14. Meafaigaluega fesoasoani: fusi tau'au o le terminal control mamao, tripod feavea'i
4.6 Galuega tau le Initaneti:
1. Galuega a le GPS: Nofoaga GPS, e mafai ona fesiligia le ala
4.7 Isi:
Fa'atulagaga o oloa
1.Robot e iloa ai le asu afi ×1
2. Fa'amau mamao mamao e fa'aaoga i le lima ×1
3. Seti e fa'atumu ai le tino o le ta'avale (54.6 V)×1
4. Seti o le fa'atumuina o le masini fa'afoe mamao (19.6 V)×1